Dlaczego potrzebujesz zacisków na sutki?

By / 1 września 2021 / Akcesoria

Piersi człowieka, zwłaszcza kobiety, są jedną z najsilniejszych stref erogennych na ciele. Stymulując je, można je łatwo rozbudzić lub nawet doprowadzić do orgazmu, gdy wrażliwość jest szczególnie silna. Istnieje wiele urządzeń do pieszczot intymnych, które można wykorzystać do stymulacji stref erogennych. Należą do nich między innymi zaciski na sutki. Kiedyś uważano, że korzystanie z tych akcesoriów jest zarezerwowane wyłącznie dla wyznawców BDSM. Ale teraz granice zostały wymazane i wiele par nie ma nic przeciwko eksperymentowaniu w łóżku, używając tych akcesoriów bez zagłębiania się całkowicie w tę kulturę.

Jakie są korzyści z używania zacisków?

Na ludzkich sutkach znajduje się wiele zakończeń nerwowych. To czyni je wrażliwymi na wszelkie wpływy. Klamry na sutki (sprawdź na: https://sexshop112.pl/102-lacuszki-klamry-klipsy-na-sutki) nie tylko pobudzają do działania, ale także zwiększają podniecenie, nawet wizualnie. Wyglądają nietypowo i seksownie. Zwłaszcza na kobiecej piersi.

U mężczyzn strefa ta nie zawsze jest erogenna i są tacy, dla których jej stymulacja staje się po prostu nieprzyjemna. Niektóre kobiety mają to samo. Jeśli tak, to nie używaj zacisków — nie przyniosą nic oprócz bólu i dyskomfortu. Jeśli jednak stymulacja piersi jest przyjemna, będą one dobrym dodatkiem do gier seksualnych.

Jak używać zacisków do sutków?

Jak z każdym pomocniczym urządzeniem podniecającym, klamerki na sutki powinny być obsługiwane w odpowiedni sposób. Dzięki prostym technikom bezpieczeństwa można uniknąć problemów takich jak nadmierny ból i mechaniczne uszkodzenia sutków.

Przede wszystkim klamry na sutki należy zakładać wtedy, gdy podniecenie jest już odczuwalne. Wtedy ból, który spowodują zaciski, sprawi, że wrażenia będą jaśniejsze. Klamry nie powinny być umieszczane na końcówki sutka, tylko bliżej aureoli. W przeciwnym razie istnieje szansa, że akcesorium zsunie się przy pociągnięciu i uszczypnie delikatną skórę. Nie należy trzymać sutków zaciśniętych dłużej niż 15-20 minut. Jeśli po tym czasie klamry nie zostaną usunięte, krążenie krwi w tkankach może zostać zaburzone, co może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top