Dlaczego warto mieć zdalny wibrator?

By / 15 października 2021 / erotyka

Zdalny wibrator to gadżet erotyczny, który może znacząco wpłynąć na jakość życia seksualnego zarówno par, jak i singli. Ze względu na niewielkie wymiary może być dyskretnie przechowywany w sypialni, ale również pakowany do bagażu podręcznego tak, żeby obietnica rozkoszy i silnego orgazmu zawsze znajdowała się pod ręką. W ofercie sex-shopów znajduje się ogromna ilość modeli, które różnią się kształtem, ilością programów wibracyjnych oraz designem. Co warto wiedzieć o wibratorach tego rodzaju?

Do czego można użyć wibratora?

Wibrator zdalnie sterowany to uniwersalny gadżet, który znajdzie zastosowanie w przypadku:

  • gry wstępnej
  • stosunku z partnerem
  • masturbacji

Wibrator na pilota może stać się nieodzownym rekwizytem potrzebnym do satysfakcjonującej masturbacji. Często również staje się elementem gry wstępnej, w której to partner przejmuje kontrolę nad przyjemnością sprawianą partnerce. Z kolei wielbiciele mocnych wrażeń z pewnością docenią możliwość używania zdalnego wibratora podczas stosunku, kiedy połączenie penetracji dopochwowej i analnej zapewnia podwójną przyjemność. 

wibrator na pilota

Jak działają zdalne wibratory?

Wibrator na pilot posiada w komplecie niewielki pilocik, dzięki któremu można zmieniać programy wibracji w trakcie korzystania z urządzenia, a także intensyfikować doznania im bardziej zbliża się orgazm. Pozwala to na ekscytujące zabawy we dwoje, ale również na bezdotykową symulację łechtaczki, punktu G i penetrację wewnętrzną podczas masturbacji. Większość wibratorów sprawdza się zarówno w przypadku penetracji dopochwowej, jak i analnej, a ich kształt i grubość można dostosować do indywidualnych potrzeb.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top