W jaki sposób uprzyjemnić sobie seks analny?

By / 16 czerwca 2022 / Akcesoria

Seks analny dla wielu par jest tym, czego pragną najbardziej. Jedną z przyczyn dla których tak się dzieje jest fakt, że w ten sposób można przejść na zupełnie inny niż dotychczas, wyższy poziom bliskości.

Co należy wiedzieć przed odbyciem stosunku analnego?

wibrator analnyKażdorazowo przed odbyciem stosunku analnego należy właściwie się do niego przygotować. Bardzo ważna jest zgoda obydwu stron na przeżycie takiego rodzaju stosunku oraz omówienie tego co dokładnie chcecie robić. Wiedz, że w każdej chwili możesz zrezygnować, kiedy tylko poczujesz się mało komfortowo. Bardzo ważny jest też aspekt bezpieczeństwa, chodzi tutaj o zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Jeśli Twoja partnerka nie chce się zgodzić na taki stosunek nie naciskaj, staraj się szukać argumentów za tym rozwiązaniem, gdyż jeśli będziesz w stanie rozegrać to mądrze, z czasem Twoja partnerka wyrazi zgodę. Penetrację należy przeprowadzać delikatnie, krok po kroku, niezwykle ostrożnie, gdyż pierwszy raz zadecyduje, czy będziecie z chęcią wracać do tego rodzaju uprawiania miłości, czy też zrezygnujecie. Warto wiedzieć, że pieszczenie anusa sprawia wiele satysfakcji, przyjemności pod warunkiem, że właściwie się do tej sprawy zabierzesz.

Jakie gadżety okażą się specjalnie pomocne?

Warto zaopatrzyć się w odpowiedni gadżet. Z pewnością w trakcie seksu analnego Waszym najlepszym sprzymierzeńcem okaże się odpowiedni, dopasowany do Waszych potrzeb specjalny wibrator analny. Pary, które decydują się na seks analny bardzo chętnie sięgają po rotacyjny stymulator prostaty z wibracjami. Gadżet ten wibruje, obraca się oraz utrzymuje jądra w cieple. Wielkim atutem tej zabawki jest fakt, że wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu, który powoduje, że satysfakcja jest jeszcze większa. Masażer należy zwilżyć żelem a następnie wprowadzić do właściwego miejsca, by poczuć szczyt rozkoszy. Kochankowie chętnie wybierają również podwójny wibrator analny a także multiwibrator dla par Satisfyer, który daje wielość rozwiązań, przez co wspólna zabawa jest jeszcze bardziej owocna.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top