3 sposoby na zarabianie na prowadzeniu erotycznego bloga

By / 21 sierpnia 2021 / erotyka

Każda forma działalności w internecie może być świetnym sposobem na zarobek, nawet blog erotyczny. Niestety w jego wypadku możliwości są mocno ograniczone, bo typowi reklamodawcy raczej nie wybierają takiej formy promocji. Nie oznacza to jednak, że osoby zajmujące się erotycznym blogowaniem nie mogą zacząć zbierać z tego zysków.

Reklamuj gadżety w opowiadaniach erotycznych

porady erotyczne

Pisanie opowiadań erotycznych to najpopularniejszy sposób na prowadzenie erotycznego bloga. Coraz więcej osób decyduje się na lokowanie w nich produktów, głównie zabawek erotycznych albo lubrykantów. To bardzo dyskretny rodzaj reklamy i firmy chętnie się na niego decydują. Jeśli planujesz wejść w taką formę współpracy, musisz pamiętać, że tekst nie może mieć charakteru reklamowego. Opowiadania erotyczne mają pobudzać wyobraźnię, a nie narzucać elementy w nich występujące.

Szukaj współprac na zasadzie barterowej

Barter to otrzymanie produktu w zamian za reklamę. Do tego rodzaju zarobku dobrze sprawdzą się porady erotyczne (sprawdź) zawierające reklamowane przez Ciebie produkty. Barter bywa o tyle problematyczny, że nie dostaje się z niego pieniędzy, a jedynie produkt. To jednak dobry pomysł na rozpoczęcie współprac i pokazanie, że twój blog erotyczny to miejsce, w które warto inwestować. Reklama barterowa może też przyjąć postać recenzji, ale wtedy wiele osób nie jest obiektywna, a przez to traci swoich czytelników.

Prowadź swój własny sklep

Jeśli jesteś znana z porad erotycznych albo znasz się na gadżetach i wiesz, jak znaleźć te najlepsze, to możesz otworzyć swój własny sklep albo stać się pośrednikiem sprzedaży. Wiele osób chętnie kupi od kogoś, kto pomógł im wcześniej z rozwiązaniem jakiegoś problemu. Taki sklep to świetny sposób na zarobek z działalności blogowej, ale wymaga sporego wkładu na początku. Na szczęście taka inwestycja ma duży potencjał się zwrócić, a do tego zarabia na Ciebie, nawet kiedy śpisz.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top