Top 4 stylizacje – seksowne pończochy

By / 1 stycznia 2021 / Bielizna

Pończochami łatwo jest zawrócić w głowie. Dodają one też poczucia pewności siebie każdej kobiecie, która je założy. Top 4 stylizacje – seksowne pończochy. Jak ubierać się, gdy mamy na sobie pończochy?

pończochy damskie
 1. Stylizacja niepozorna – niespodzianka
  Partner nie musi od razu wiedzieć, że kobieta ma na sobie seksowne pończochy – może zrobić partnerowi niespodziankę! Pończochy do pasa możemy więc ukryć pod spódnicą, która noszona jest przez nas do biura.
 2. Sukienka mini i szpilki
  Krótka sukienka mini potrafi zawrócić mężczyznom w głowach! Szpilki, które optycznie wydłużają nogi i dodają kobiecie pewności siebie, tylko spotęgują efekt. Można do tego dobrać seksowne pończochy. Najlepiej, gdy będą to pończochy samonośne – zwykle trzymają się wyżej niż pończochy do pasa. W przypadku krótszych kreacji naprawdę warto przejrzeć się w lustrze i ocenić, czy dobrze wygląda z pończochami i czy nie odsłania za dużo.
 3. Sukienka balowa
  Pończochy doskonale nadają się pod sukienkę balową, na większe wyjścia – zwłaszcza w gorętsze dni. Będzie nam w nich zdecydowanie wygodniej i nie będą krępować ruchów na weselach czy innego rodzaju imprezach, na których chcemy tańczyć. Ważne jest to, by suknia była odpowiednio długa!
 4. Szlafrok
  Bielizna, szlafrok i pończochy to stylizacja, która nadaje się tylko i wyłącznie na randkę w domu. Z pewnością jednak zostanie doceniona przez partnera, który ucieszy się widząc nas w takim właśnie stroju. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia – możemy dobrać dowolne buty, fryzurę czy makijaż.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top