Kulki gejszy opinie – jak wybrać najlepsze?

By / 6 grudnia 2020 / Akcesoria

Kulki gejszy to gadżet erotyczny, który sprawi, że nasze życie intymne będzie ciekawsze. Poza tym, wzmocni też mięśnie Kegla i uelastyczni pochwę – to prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kulki gejszy opinie – jak wybrać najlepsze? Na co należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy kulki waginalne?

Kulki gejszy opinie – materiał

kulki gejszy jak uzywac

Rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jest materiał, z jakiego wykonane są kulki gejszy. Tutaj powinniśmy kierować się osobistymi preferencjami. Jeśli mamy np. uczulenie na lateks czy gumę, wybierzmy kulki metalowe. Opinie o materiałach są różne – najważniejsze, by nie powodował podrażnień. Kluczowa kwestią jest to, by nasza zabawka była przechowywana w suchym, bezpiecznym miejscu. Należy też ją czyścić po każdym użyciu – najlepiej specjalnym specyfikiem do czyszczenia gadżetów erotycznych. Więcej znajdziesz na https://sexshop112.pl/37-kulki-gejszy-jajka.

Stopień zaawansowania – kulki gejszy jak uzywac

Panie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulkami waginalnymi, powinny wybrać te pojedyncze, ale nieco większe. Muszą one przyzwyczaić swoje mięśnie do nowego rodzaju wysiłku. Panie, które już miały kulki gejszy, mogą wybrać warianty, w których jedna kulka jest cięższa (kulki progresywne, wymagają one większego wysiłku), kulki są mniejsze (trudniej je utrzymać). Co jakiś czas warto zmieniać gadżet, dla największej efektywności.

Etui

Część modeli będzie mieć etui w zestawie. Nie jest to najważniejsza kwestia, zabawkę zawsze można włożyć do osobnego pojemniczka, ale ułatwia sprawę – sprawia, że przenoszenie kulek jest bardziej dyskretne, a ich przechowywanie nie jest problemem. Warto więc upewnić się, czy wybrany gadżet ma etui.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top