3 sposoby na zaskoczenia partnera w sypialni

By / 26 grudnia 2021 / Bielizna

W długotrwałym związku często pojawia się rutyna i w sypialni po prostu zaczyna wiać nudą. Warto więc zrobić coś, co pomoże ponownie rozpalić ogień w łóżku. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Do zaskoczenia partnera wystarczy odrobina wyobraźni i niewielkie zakupy. Jak to zrobić?

Gadżety erotyczne

Nic tak nie przełamie rutyny i nie przegoni nudy, jak coś nowego, zupełnie nieznanego. Jeżeli partnerzy jeszcze nie korzystali w sypialni z gadżetów erotycznych, to jak najszybciej powinni to zmienić. Tego rodzaju zabawki są naprawdę doskonałym sposobem na całkiem inne doznania niż te towarzyszące samej cielesności. Na wstępie sprawdzą się gadżety dla początkujących. Wibrator może sprawić, że nie tylko kobieta będzie zadowolona. Jeśli całkowicie powierzy swoje ciało partnerowi, to także on z tego skorzysta.
Ciekawym rozwiązaniem jest też wykorzystanie w sypialni opaski na oczy lub kajdanek na ręce. Można je założyć zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Zabawki erotyczne pobudzają nie tylko wyobraźnię, ale przede wszystkim zmysły. Doznania są znacznie silniejsze i mocniej odczuwalne.

Seksowne przebranie

Prawie każdy mężczyzna marzy o tym, żeby zobaczyć swoją partnerkę w nietypowym stroju. W tym zakresie panie mają szeroki wybór i pole do popisu. Pielęgniarka, uczennica, czy stewardessa to tylko nieliczne przykłady bielizny erotycznej, którą mogą założyć, by odegrać swoją rolę w sypialni. Do stroju można dobrać także interesujące rekwizyty np. lizak dla policjantki, czy miotełka do kurzu dla pokojówki. Tak czy inaczej, panom na pewno zabraknie słów.
W przypadku, gdy kobieta nie wie, w jakim wydaniu chce wystąpić bądź nie jest przekonana do preferencji partnera, to wcale nie musi się przebierać. Bielizna erotyczna zakrywająca więcej lub mniej ciała bezsprzecznie też zrobi odpowiednie wrażenie.

Zmiana scenerii

Kto powiedział, że seks można uprawiać wyłącznie w sypialni? Nikt. Partnerzy powinni więc wyskoczyć z pościeli i przejść do innych pomieszczeń w domu. Być może szczęśliwym trafem okaże się blat kuchenny, kabina prysznicowa lub pralka. Tak naprawdę para nie ma żadnych ograniczeń, chyba że sama je sobie narzuca. Zbliżenie seksualne ma sprawiać przyjemność obu stronom. Nie muszą więc ograniczać swojej sfery intymnej wyłącznie do łóżka, jeżeli chcą jakiejś odmiany.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top