Kneble do ust – jakie są rodzaje?

By / 9 stycznia 2022 / erotyka

Kneble do ust to akcesoria erotyczne, których głównym zadaniem jak sama nazwa wskazuje jest zakneblowanie ust osobie uległej. Przy igraszkach bdsm stosuje się także knebel erotyczny otwarty, którego zadaniem jest jedynie rozszerzenie otworu gębowego.

Jakie są najpopularniejsze kneble do ust?

kneble do ust

Największym zainteresowaniem cieszą się proste kneble kulkowe, które wyposażone są w regulowany pasek skórzany. Jeżeli chodzi o samą kulkę to jest ona najczęściej wykonana z tworzywa albo silikonu. Bardziej zaawansowane kulki wyposażone są w specjalne otwory, które znacząco ułatwiają oddychanie. Niektóre modele zaprojektowane są w taki sposób, aby możliwe było spłynięcie śliny z ust. Wyróżnić można także specjalne kneble z paskiem. Mowa tutaj oczywiście o akcesoriach erotycznych, które posiadają wytrzymały pasek na szerokości twarzy. Tego typu akcesoria bdsm nie wymagają mocno rozdziawionych ust, dlatego też są doskonałym wyborem dla osób początkujących. W wielu sklepach erotycznych znaleźć można również kneble o kształcie penisa. Tego typu gadżety nie tylko umożliwiają zakneblowanie ust, ale również wypełniają otwór gębowy sztucznym penisem. Sprawdź https://sexshop112.pl/94-kneble-erotyczne.

Higiena na pierwszym miejscu

Kulka do ust jest gadżetem, który wkłada się bezpośrednio do jamy ustnej. Między innymi dlatego też należy zadbać o higienę i sterylność. Kneble przed użyciem należy dokładnie umyć wodą z mydłem antybakteryjnym albo specjalnym środkiem dezynfekującym. Najtrudniejsze w utrzymaniu czystości są kulki do ust z dziurkami do oddychania. Wynika to oczywiście z tego, że we wnętrzu dziurek mogą rozwijać się bakterie, których nie powinno wkładać się do ust. Aby uniknąć problemów najlepiej postawić na oryginalne kneble erotyczne, które posiadają stosowne certyfikaty.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top