Koronkowa maska – co do niej? 3 patenty

By / 6 października 2020 / Akcesoria

Koronkowa maska to prosty, ale bardzo ciekawy dodatek. Odmieni ona wygląd kobiety, wprowadzi atmosferę zmysłowości i aurę tajemniczości. Jest to rzecz wygodna i komfortowa w noszeniu, ale też niesamowicie seksowna. Nie zajmuje dużo miejsca, wystarczy kupić ją raz na wiele lat. Koronkowa maska – co do niej założyć? 3 pomysły na to, by poczuć się seksownie i zachwycić swojego partnera!

Piżama w tym samym kolorze

Koronkowa maska będzie się świetnie prezentować do piżamy w tym samym kolorze. Stworzymy wtedy spójną, przemyślaną całość, która najlepiej sprawdzi się do snu czy odpoczynku po męczącym dniu. Maska stanie się elementem zestawu. Nada się zarówno do satynowego kompletu koszulki ze spodenkami, jak i do koszuli nocnej. Wystarczy dobrać kolor czy motyw do naszej maski.

Koronkowa maska

Zestaw koronkowej bielizny

Koronkową maskę założyć można też do koronkowej bielizny. Podobne motywy będą do siebie pasować. Wyglądać to będzie naprawdę elegancko i zmysłowo. To idealny sposób na zachwycenie partnera i poczucie się seksownie! Warto mieć maski koronkowe w różnych, uniwersalnych kolorach, np. czarną i białą. Takie barwy pasować będą do bielizny w każdym kolorze.

Krótka sukienka, szpilki, pończochy

Koronkowej maski nie musimy zakładać do bielizny! Możemy to też zrobić do seksownej sukienki i w takim stroju pokazać się partnerowi. Z pewnością go zaskoczymy i zachwycimy. Do kompletu dołożyć możemy też szpilki i pończochy, by nasze nogi wyglądały na jeszcze dłuższe. Taki zestaw zadziała na każdego mężczyznę!

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top