Trzy sposoby na opóźnianie wytrysku

By / 1 kwietnia 2019 / erotyka

Opóźnianie wytrysku konieczne jest zwłaszcza w przypadku tych panów, gdzie sam wytrysk jest na tyle wczesny, że właściwie uniemożliwia prawidłowe odbycie stosunku seksualnego.

Specjalna prezerwatywa

Pierwszy sposób to specjalna prezerwatywa. Są one nasączone substancjami opóźniającymi wytrysk, co pozwala przedłużyć stosunek o kilkanaście minut. Jest to zatem skuteczna metoda, która nie tylko gwarantuje dłuższe uniesienia, ale dodatkowo zapewnia partnerom bezpieczeństwo i zabezpieczyć się przed wszelkimi chorobami wenerycznymi.

Tabletki

Drugi sposób to specjalne tabletki na opóźnienie momentu wytrysku. Pomagają one najczęściej prócz samego opóźnienia także zagwarantować szybsze i twardsze erekcje, ogólnie poprawić naszą sprawność seksualną, a jednocześnie przy regularnym stosowaniu, znacznie wydłużyć długość stosunku seksualnego. Większość tego typu środków, to naturalne preparaty, więc nie ma tutaj ryzyka, że ich stosowanie może mieć zły wpływ na ogólne działanie naszego organizmu.

Specjalistyczne spraye

Opóźnienie wytrysku

Trzeci sposób to specjalistyczne spraye. Działanie takich urządzeń bazuję na znieczuleniu członka. Znieczulenie to jest jednak na tyle delikatne, że poziom satysfakcji czerpanej z seksu nie jest obniżany. Dodatkowo preparat znacząco poprawia ukrwienie penisa, dzięki czemu erekcja będzie pełniejsza a orgazmy intensywniejsze. W ten prosty sposób możemy łatwo odzyskać kontrolę nad swoim organizmem i wytryskiem. Dodatkową zaletą jest tutaj łatwość stosowania preparatu.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top