Dyskretna gumowa cipka?

By / 1 maja 2019 / erotyka

Chociaż posiadanie gadżetów erotycznych szybko zyskuje na popularności i dla wielu osób nie jest to już temat tabu, to nie chcemy, aby ktokolwiek dowiedział się, iż używamy tego rodzaju zabawek. Wystarczy chwila rozkojarzenia oraz niezapowiedziana wizyta znajomych, aby nasz mały sekret się wydał.

Dyskrecja to podstawa

Świetnie, jeżeli gumowa cipka Sexshop112.pl znajduje się w owalnym opakowaniu. Będąc w nim nikt nie powinien domyślić się, jaka jest jego prawdziwa zawartość zapewniając nam maksymalne poczucie komfortu oraz dyskrecji. Ciekawym rozwiązaniem może być sztuczna pochwa ukryta w opakowaniu imitującym latarkę. W takim wypadku nikt nie będzie się nawet zastanawiał co widzi. Tego rodzaju gadżety oferowane przez producentów różnią się swoją wielkością, kształtem opakowania oraz materiałem z którego zostały wykonane. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Gumowe cipki dostępne są w różnorodnych rozmiarach, także w tych kieszonkowych. Jeżeli zależy nam na ciasnocie oraz możliwości super prostego ukrycia lub zabrania ze sobą gadżetu, to kieszonkowa cipka będzie świetnym rozwiązaniem. Na rynku dostępne są modle o długości 10 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jeżeli to konieczne, naszą zabawkę możemy schować nawet kieszeni. Jeżeli szukamy czegoś z większą przestrzenią, to rozwiązaniem może być głęboka gumowa cipka, której długość to nawet 19 cm. Zapewni ona nam maksymalnym komfort, jednakże może być nieco cięższa do ukrycia.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top