Jak wybrać kulki gejszy?

By / 30 października 2020 / erotyka

Rosnąca fala popularność kulek gejszy powoduje, że coraz częściej zastanawiamy się nad tym, co wziąć pod uwagę dokonując zakupu. Stojąc przed wyborem, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Oto najważniejsze z nich.

Kulki Gejszy
  1. Materiał — ponieważ kulki gejszy aplikujemy w głąb naszego ciała, powinniśmy przede wszystkim zadbać o to, aby były one bezpieczne. Najlepsze będą więc takie wykonane z silikonu, który jest hipoalergiczny i łatwy w czyszczeniu. Warto zwrócić uwagę również na sznureczek, który również wykonany powinien być z silikonu lub innego materiału wodoodpornego. Dzięki temu ograniczmy rozwój bakterii.
  2. Waga — dla osób początkujących odpowiednie będą kulki najlżejsze, najlepiej pojedyncze o obciążeniu od 30 do 50 g. Dla osób których mięśnie dna miednicy uległy wzmocnieniu polecane są te podwójne o wadze od 50 do 100 g. Jednym z najczęściej wybieranych produktów tej kategorii są kulki gejszy silikon 83g. Koniecznie sprawdź ofertę https://sexshop112.pl/kulki-gejszy-jajka/2023-kulki-gejszy-silikon-83g.html.
  3. Wielkość — paradoksalnie dla osób początkujący odpowiednie będą kulki większe, które łatwiej utrzymać. Na początek warto więc zastanowić się nad wyborem tych o 3,5 cm średnicy. Później warto sięgnąć po te o mniejsze , które dedykowane są również kobietom o wąskim wejściu do pochwy.
  4. Drgania — zazwyczaj kulki gejszy zbudowane są w ten sposób, że w ich środku znajduje się kilka mniejszych kulek. Podczas ruchu powodują one drgania, które stymulują mięśnie Kegla do rozluźniania i zaciskania się. Część kobiet twierdzi, że drgania te powodują przyjemne uczucie pobudzenia seksualnego.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top