Strapon jak używać

By / 2 listopada 2020 / Akcesoria

Znudzenie w seksie może się przytrafić każdemu, niezależnie od tego, jak bardzo zgrany jest ze swoim partnerem. Czasami wystarczy zakupić odpowiednie gadżety erotyczne, żeby znowu bawić się świetnie.

Sposób zakładania

Doskonałym pomysłem jest strapon, który zakłada się bezpośrednio na ciało. Jest to świetna alternatywa dla dilda, ponieważ nie trzeba trzymać go w ręce. Jest on na stałe przymocowany do skóry i posiada otwory w odpowiednich miejscach. Strap on ma wiele funkcji i z reguły ludzie używają go do penetracji waginy. Jest to najpopularniejszy sposób jego użycia, ale można go użyć także do masturbacji lub seksu oralnego.

strap on

Przeznaczenie zabawki

Oczywiście przed zakupem warto się zastanowić, do jakich czynności będzie używany strapon cena waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Duże znaczenie ma materiał, który został użyty do produkcji straponu. Tańsze modele są wykonywane ze skóry syntetycznej, natomiast droższe zabawki powstają na bazie skóry naturalnej. Warto zwrócić także uwagę na paski oraz dużą elastyczność straponu. Dzięki temu jest on odpowiedni dla osób o różnej wadze. Nawet duże naprężenie nie spowoduje rozerwania pasków. Przy zakupie straponu koniecznie trzeba zwrócić uwagę na otwory w kroku. Jeżeli są to dobrze, ponieważ mogą służyć do dodatkowych zabaw analnych z partnerem. Sprawdź ofertę https://sexshop112.pl/130-strapon-dla-kobiet.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top