Stringi erotyczne. Jakie?

By / 11 marca 2019 / erotyka

Stringi erotyczne to idealny dodatek do seksownej bielizny. Nie tylko podkreślają seksowność całego stroju, ale przede wszystkim doskonale odkrywają to, co w teorii jest zamaskowane.

Wybór stringów erotycznych zależeć powinien od naszych indywidualnych upodobań. Na rynku możemy spotkać trzy wyróżniające się modele. Stringi klasyczne, otwarte oraz z pasem do pończoch.

Stringi klasyczne to wybór bezpieczny. Praktycznie każda z pań wyglądać będzie w nich korzystnie. Nie ma tu mowy o żadnych fajerwerkach i stringi erotyczne są tutaj jedynie dodatkiem do całości bielizny. Skomponowane w różnych kolorach mogą być opatrzone koronką lub cienkim paskiem z lycry.

Nieco odważniejszym modelem są stringi z dziurką. Jej przeznaczenie jest oczywiste. Dostęp do naszych okolic intymnych ma być tutaj możliwy, bez konieczności zdejmowania stringów. To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które wiedzą, że ich wybranek jest po części trochę fetyszystą i nadmiar bielizny erotycznej jest dla niego raczej plusem niż jakąkolwiek niedogodnością.

Stringi z pasem do pończoch to zaś rozwiązanie mniej wygodne, ale niosące ze sobą olbrzymi potencjał seksualności. Związane są z nimi oczywiście pończochy, które podczepione są do stringów zamiast do pasa. Taki model najpewniej wzbudzi pożądanie u większości mężczyzn. Wadą tych stringów jest trudność z ich zakupem. Nie są one bowiem obecne w ofertach zbyt wielu sklepów z bielizną erotyczną.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top