Top 5 – najlepsze sex zabawki dla par

By / 20 listopada 2018 / erotyka

Rutyna w sypialni potrafi zniechęcić do seksu i zamordować najlepszy nawet związek. Pomysłów na jej przełamanie może być wiele, ale do tematu najlepiej podejść z radością i na pełnym luzie. Pomogą w tym seks zabawki. Co wybrać? Zobacz nasz top 5 – najciekawsze seks zabawki dla par.

Przebieranki

Najchętniej wykorzystywany i najbezpieczniejszy gadżet erotyczny. Wybór mamy szeroki od odzieży kojarzącej się z BDSM i możemy to znaleźć np.: Sexshop112 (lateks, skóra, długie rękawiczki, maski) poprzez najpowszechniejsze fantazje seksualne (strój pielęgniarki, strój strażaka) aż po wysublimowane stroje historyczne.

Wibrator, nie tylko dla singla

sex zabawkiKażdy wibrator można włączyć w swoje łóżkowe igraszki, ale hitem dla par są gadżety sterowane smartfonem, po sieci wi-fi. Wybór jest tu ogromny od prostych urządzeń, kiedy partner przejmuje kontrolę nad szybkością i siłą wibracji po skomplikowane modele z możliwością nagrywania.

Jak na placu zabaw, czyli huśtawka

Bardziej wymagająca, bo musimy mieć przestrzeń na jej zamontowanie. Ale warto. Pozwala na wypróbowanie pozycji, które bez niej są po prostu nie możliwie, co pozwala na nieosiągalną w inny sposób stymulacje.

Dilda na uprzęży, dla odważnych

Dilda na uprzęży to seks zabawki dla odważnych i otwartych. Strap on ma wiele zastosowań, jeśli to nasz debiut w stymulacji analnej zdecydowanie wybierzmy niewielki rozmiar dilda i nie zapomnijmy o dobrym lubrykacie.

Pierścienie na penisa, podwójna korzyść

Pierścień to wybitnie gadżet dedykowany parom. Z jednej strony wspiera i podtrzymuje wzwód, z drugiej stymuluje łechtaczkę. Pierścienie mogą występować zarówno w wersji z wibracją, jak i bez niej w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top