3 wskazówki, jak wybrać dobre kajdanki erotyczne

By / 18 maja 2020 / Bez kategorii

Seks często jest postrzegany jako zaspokojenie potrzeb seksualnych zarówno swoich, jak i drugiego kochanka. Często dla pary zwykły seks po pewnym czasie staje się mało wystarczający i monotonny. Gadżetem dodającym nieco pikanterii są kajdanki erotyczne.

Nie pozostawiające śladów po dobrej zabawie.

kajdanki erotyczne

Chociaż wybór kajdanek erotycznych jest dosyć prosty to jednak, można dostać małego zawrotu głowy, patrząc na ich różne rodzaje. Bez wątpienia najlepsze to kajdanki z futerkiem. Są one nie tylko wygodne, ale także miłe w dotyku, a to jeden z bodźców wpływających na łóżkowe igraszki.

Ważne jest także to, że nie pozostawiają śladów ich noszenia np. otarć, co może się zdarzać w przypadku innych modeli poprzez co używanie kajdanek z futerkiem jest najbardziej odpowiednie.

Z kluczykiem czy bez?

W tym przypadku to już kwestia wyboru. Zdarzyć się jednak może, że podczas zabawy kluczyk, gdzieś się może zgubić, wtedy para może mieć nie lada problem.

Dla większego bezpieczeństwa lepiej nie stosować kluczyka, chyba że mamy go na oku lub kajdanki mają specjalne otwarcie wtedy bez problemu można je stosować.

Rozmiar ma znaczenie

Jak wiadomo, rozmiar może mieć duże znaczenia tak więc warto zwrócić uwagę i na ten element. Zazwyczaj wszystkie kajdanki są regulowane, tak więc można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

Warto zwrócić uwagę, żeby nie były one także za ścisłe i za luźne, ponieważ to również ma wpływ na komfort osoby, które je zakłada.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top