Czy majtki erotyczne mogą pomóc przełamać skrępowanie w sypialni?

By / 1 września 2020 / Bielizna

Wiele par zwraca się do mnie z pytaniem jak można przełamać skrępowanie, które pomimo najszczerszych chęci pojawia się w wielu związkach. Pary nie zawsze potrafią rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach, a ich fantazje często pozostają niewypowiedziane i niezrealizowane z powodu braku odwagi.

Rozumienie bez słów

Tymczasem, seks jest sferą, która nie zawsze wymaga zwerbalizowania swoich potrzeb. Czasem wypowiedzenie wprost tego, czego oczekujemy może zabić napięcie a podejmując próbę realizacji ukrytych pragnień zamiast podniecenia pojawia się poczucie odgrywania pewnej roli. Warto w takiej sytuacji wesprzeć się dostępnymi gadżetami, które zaskoczą i nakręcą partnera.

Seksowna bielizna

Myślałaś kiedyś o majtkach erotycznych? Jeżeli Twój partner widzi w Tobie spokojną dziewczynę, nie zawsze potrafi dopuścić do siebie myśl, że kipisz od dzikich fantazji. A czasem zaskakuje go jego własna odwaga i nie zawsze potrafi być zdecydowany w sposób, którego kobieta może oczekiwać. Wyobraź sobie jego reakcję, gdy zdzierając z Ciebie zwykłe, zupełnie niewyzywającą kojarzące się dżinsy, ujrzy na Twoim tyłeczku stringi erotyczne.

Element zaskoczenia

Mężczyźni uwielbiają być zaskakiwani w sypialni. Czasem krępują ich własne gorące marzenia. Jeżeli masz ochotę rozbudzić w swoim facecie prawdziwego ogiera a krępują Cię rozmowy na ten temat, to seksowna bielizna będzie warta więcej niż tysiąc (nie)wypowiedzianych słów. Każdy facet na widok swojej dziewczyny w seksownej bieliźnie oszaleje z podniecenia. Stringi erotyczne są dostępne w wielu wariantach, więc na pewno znajdziesz coś, co spodoba się właśnie Tobie. Jeżeli jesteś teraz pełna sceptycyzmu i wydaje Ci się, że majtki erotyczne nie są dla Ciebie, to rozwiązanie jest jedno: spróbuj, sprawdź i wtedy zdecyduj.

Więcej o erotycznej bieliźnie można dowiedzieć się na https://sexshop112.pl/88-majtki-stringi-figi-erotyczne.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top