4 pomysły na erotyczny prezent na osiemnastkę

By / 2 sierpnia 2021 / erotyka

Wybierając się na osiemnastkę swojej dobrej przyjaciółki, warto przygotować dla niej coś, co sprawi, że wieczór stanie się dla niej nie do zapomnienia. Prezenty erotyczne to doskonały pomysł, ale tylko dla naprawdę bliskiej osoby. Mogą być śmieszne, ale nie zaszkodzi pomyśleć o czymś praktycznym, co posłuży jej na całe lata.

Kajdanki z różowym futerkiem

To najpopularniejsze śmieszne prezenty erotyczne (https://sexshop112.pl/164-zabawne-prezenty-erotyczne). Przeważnie daje się go osobie, która nie miała jeszcze zbyt wielu doświadczeń seksualnych. Są raczej formą żartu i dodawane są do prezentu jako symbol wejścia przyjaciółki w dorosłość. Można jednak kupić też porządny gadżet do BDSM, który będzie należał do trafionych erotycznych prezentów, jeśli dana osoba lubi tego typu klimaty w sypialni i nie wstydzi się przyznać tego przed resztą gości zgromadzonych na urodzinowej imprezie.

Zmysłowa bielizna erotyczna

To propozycja dla naprawdę bliskiej przyjaciółki. Porządna bielizna należy do drogich prezentów erotycznych, ale będzie miłym i subtelnym zaskoczeniem. Dobrze sprawdzą się same stringi albo cały komplet z pończochami zapakowany w czarne, dyskretne pudełko od producenta. To pokazanie przyjaciółce, że się o nią dba i zależy na jej komforcie.

Masażer łechtaczki z wieloma trybami wibrowania

Masażer można potraktować jako śmieszne prezenty erotyczne, ale równie dobrze może być kupiony z myślą o przyjemności drugiej osoby. To propozycja zarówno dla chłopaka solenizantki jak i jej najlepszej przyjaciółki. Jeśli prezent ma być praktyczny, warto wybrać urządzenie o dyskretnym kształcie i kilku trybach wibrowania.

Erotyczna gra partnerska

Erotyczne prezenty mogą być też dla par. Gra partnerska to doskonały pomysł dla solenizantki w związku. Wiele z dostępnych modeli zawiera erotyczne gadżety, ale są też pozycje z planszą i kartami do gry. Każda osoba znajdzie na rynku pasującą propozycję, która zajmie przyjaciółkę i jej partnera na wiele godzin.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top