3 najciekawsze gadżety dla fanów BDSM – w tym bielizna BDSM

By / 31 marca 2021 / erotyka

Lubisz BDSM i zastanawiasz się, jakie gadżety są godne uwagi? Oczywiście wszystko zależy od twoich preferencji i upodobań, ale istnieją pewne akcesoria erotyczne, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom klimatu. Wśród nich znajdują się stroje BDSM, przeznaczone zarówno dla strony uległej, jak i dominującej. Bodźce wizualne potrafią bardzo pozytywnie wpłynąć na pożądanie. Dlatego bielizna BDSM to jeden z najbardziej uniwersalnych, a jednocześnie najciekawszych gadżetów. Każdy znajdzie coś dla siebie! W końcu strój BDSM to nie tylko lateksowy kombinezon dominy, ale również lisie kity, uprzęże, gorsety, obroże i różnego rodzaju elementy bielizny BDSM. 

bielizna bdsm

Kolejny gadżet, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę to uprzęże oraz pasy do krępowania. Tutaj też wszystko zależy od twoich preferencji. Czy wolisz delikatne krępowanie, czy pełne unieruchomienie? W zależności od upodobań możesz wybierać spośród skórzanych lub metalowych kajdanek (a nawet tych z futerkiem, jeśli odpowiadają one twojej estetyce), pasów służących do unieruchamiania rąk i nóg, a także specjalnych uprzęży, pozwalających na praktycznie całkowite pozbawienie możliwości poruszania się.

Oprócz strojów BDSM i akcesoriów służących do unieruchamiania, fani klimatu z pewnością docenią zabawę…woskiem. Choć zabawy z woskiem wymagają przygotowania (przed zabawą warto zabezpieczyć łóżko lub inne miejsce, w którym zamierzamy używać wosku przed zabrudzeniami) i sprawdzenia, czy skóra osoby polewanej nie będzie reagować alergicznie, to całość zdecydowanie jest warta zachodu. Polewanie woskiem pozwala na całkowitą kontrolę sytuacji, szczególnie w momencie, w której strona uległa ma zasłonięte oczy. Dzięki temu każda kropla będzie zaskoczeniem. Polewać można plecy, pośladki, uda i klatkę piersiową, pilnując, by zachować odpowiednią odległość i nie poparzyć osoby uległej.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top