Zatyczki analne – do czego służą?

By / 7 września 2020 / Akcesoria

Korek analny (inaczej – zatyczka analna) to najpopularniejsza zabawka analna i jedna z najpopularniejszych zabawek erotycznych w ogóle. Używać jej mogą zarówno mężczyźni, jak i kobiety, pary heteroseksualne i homoseksualne. Do czego służą zatyczki analne?

Jak wygląda korek analny?

Zatyczki analne są krótsze niż dilda czy wibratory, ale kształtem często je przypominają. Zatyczka analna ma kształt stożkowaty, a jej koniec jest spłaszczony, szerszy – to część, której się nie wsuwa do odbytnicy. Można za nią chwycić zabawkę, wsuwając ją do środka. Może mieć ona rozmaite kształty, być udekorowana kryształkiem czy przypominać zwierzęcy ogonek.

Korki analne mogą być wykonane z różnych materiałów – z plastiku, ze szkła, z silikonu czy z metalu. To już kwestia pomysłowości producentów. Zatyczkę analną należy jednak umyć po każdym użyciu, wszystko jedno, z jakiego materiału została wykonana. Najlepiej jest wymyć zabawkę specjalnym specyfikiem do mycia gadżetów erotycznych, ale można też użyć wody i mydła.

Do czego służy korek analny?

Zatyczkę analną zamieszcza się w odbytnicy. Służy ona dostarczeniu przyjemności i urozmaiceniu życia seksualnego. Można ją stosować zarówno podczas stosunku, jak i podczas masturbacji. Przygotowuje ona również do seksu analnego, rozszerzając odbytnicę.

Dostępne są wersje korków analnych zarówno dla całkowicie początkujących (krótsze zatyczki), jak i dla zaawansowanych fanów gadżetów erotycznych (dłuższe, z wypustkami, w innych kształtach, bardziej urozmaicone).

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top