Wibratory – najlepsi przyjaciele kobiet

By / 26 października 2017 / Bez kategorii

Ostatnie dekady przyniosły znaczny wzrost wiedzy na temat seksualności. W związku z tym dziś jasno i otwarcie mówi się o potrzebach seksualnych kobiet, które nie chcą odmawiać sobie przyjemności i chętnie sięgają po gadżety erotyczne, tworzone w dużej mierze specjalnie dla nich. Chyba najpopularniejszą zabawką erotyczną wśród kobiet jest wibrator.

Jaki wibrator wybrać?
Wybór wibratorów na rynku jest ogromny. (zob. https://sexshop112.pl/32-wibratory) Można wybierać w zależności od swoich upodobań oraz potrzeb. Istnieją wibratory waginalne, łechtaczkowe oraz wyposażone w dodatkowe wypustki stymulujące punkt G. Możemy przebierać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach, strukturach…  Większość wibratorów posiada funkcję regulacji wibracji – od delikatnych po bardzo intensywne. Pracują one cicho i dyskretnie, można je bez problemu przenosić. Jedno jest pewne – każda pani znajdzie coś dla siebie.

Panom wstęp niewzbroniony
Nie należy jednak dyskryminować mężczyzn, bowiem i oni chętnie sięgają po wibratory. Zabawki te umożliwiają zamianę ról podczas stosunku. Kobieta, dzięki wibratorowi i specjalnej uprzęży (starp-on) może odegrać rolę dominującą podczas miłosnego aktu. Dużą popularnością cieszą się także wibratory dla par, dostarczające sporą dawkę rozkoszy obojgu partnerom. Wibratory zatem służą pomocą nie tylko w przypadkach gdy brak nam partnera, ale świetnie sprawdzają się również jako urozmaicenie seksualnego pożycia we dwoje.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top