Jak wykorzystywać zatyczki analne?

By / 16 stycznia 2019 / erotyka

W sex shopach w całym kraju prawdziwą furorę zaczynają robić zatyczki analne określane też mianem korków analnych. Jest to zabawka erotyczna, która długo pozostawała nieodkryta.

Butt plug

Zatyczka analna zazwyczaj ma charakterystyczny kształt zaokrąglonego stożka o wąskim czubku, szerokiej podstawie i nóżce zakończonej jeszcze jedną podstawą tak, by można było zatyczkę analną łatwo usunąć, kiedy już nie będzie potrzebna. Taki kształt jest bardzo ważny właśnie ze względu na wprowadzanie zatyczki analnej do odbytnicy. Dodatkowo spełnia jeszcze dwie ważne funkcje. Pierwsza z nich to właściwe stymulowanie końcówek nerwowych znajdujących się w tej części ciała, a druga funkcja pozwala na pełną dyskrecję. Tak umieszczona w ciele zatyczka analna jest zupełnie niewidoczna pod ubraniem i wiele kobiet jak również mężczyzn zaczyna je nosić na co dzień. Sprawia to dużą przyjemność, nawet podczas wykonywania zwykłych czynności domowych.

Przygotowanie do miłości greckiej

Najczęściej mówi się, że zatyczka analna to przede wszystkim przygotowanie do tak zwanej miłości greckiej, czyli do seksu analnego. Nie jest to do końca prawdą, ponieważ jest to tylko jedno z zastosowań zatyczek analnych, ale trzeba przyznać, że spisują się one w tej roli znakomicie. Zatyczki analne dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można korzystać z nich tak, by potem stosunek seksualny nie był żadnym problemem niezależnie od tego, jaką przybierze formę.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top