4 najskuteczniejsze lubrykanty na odpowiednie nawilżenie podczas stosunku.

By / 2 maja 2020 / Bez kategorii

Zbliżenie kobiety i mężczyzny powinno być za każdym idealne i dawać niezapomniane doznania. Niekiedy zdarza się, że uprawianie seksu sprawia pewne problemy. Jednym z nich jest suchość pochwy co, powoduje pewien dyskomfort, a nawet ból podczas zbliżeń.

Żel nawilżający intymny na bazie wody oraz żel hipoalergiczny

Odpowiednie nawilżenie to podstawa zatem warto używać różnych lubrykantów w celu zapewnienia przyjemności zarówno sobie, jak i partnerowi.

żel intymny

Jednym z najbardziej popularnych i wybieranych jest żel intymny na bazie wody. Można go stosować w połączeniu z prezerwatywą. Ponadto lubrykant ten jest produkowany w większości z naturalnych składników, a więc nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania przez osoby ze skłonnościami do podrażnień lub alergii, tutaj kolejnym rodzajem jest żel hipoalergiczny.

Żel intymny zapachowy dla osób lubiących dobrą zabawę

Żele smakowe oraz zapachowe to idealny produkt dla par, które oprócz zwykłego seksu lubią różne zabawy w łóżku. Zapach pobudza zmysły zaś smak jeszcze bardziej, uprzyjemnią spędzone z partnerem chwilę. Dobra oferta dostępna jest na https://sexshop112.pl/71-lubrykanty-zele-olejki-erotyczne.

Używając powyższego produkty kochankowie, spędzą niezapomniane chwile i chętnie będą powracać do aktywności seksualnej.

Żele z dodatkiem silikonu

Żele nawilżające intymne na bazie silikonu są jeszcze bardziej nawilżające od tych wyżej wymienionych. Wszystko to za sprawą silikonu, który potęguje doznania erotyczne. Polecany jest także do seksu analnego.

Dobrze sprawdza się również w wodzie, gdzie ich stopień zmywalności, jest znikomy zatem można swobodnie igraszkowac nawet w łazience. Podczas stosowania tego lubrykantu należy pamiętać, żeby nie łączyć go z innymi rzeczami zawierającymi silikon.

About Author

Nimfo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top